Breja.pl

Sprawy nieprzyjemne

Polityka

[Już przestań!] Marek Suski odleciał! Co tym razem?

Marek Suski, poseł partii rządzącej, w swoim dorobka ma już wiele „złotych myśli”. Któż nie pamięta tych najsłynniejszych:

„Kiedy miałem długie włosy, myśleli, że jestem dziewczyną.”

„Nie znam carycy. Jedyna, jaką znam, to Katarzyna” – odrzekł sędzia przesłuchiwany przez Suskiego. „Może pan podać nazwisko?” – zapytał Marek Suski. „Katarzyna Wielka” – odpowiedział sędzia.

„No, i Wasz murzynek głosuje razem z Wami.”

„Mordo Ty moja! (…) Ludzki Pan!”

Wierny przekonaniom partii i bliski Jarosławowi Kaczyńskiemu poseł jest zawsze gotów na słowne potyczki z tymi, którzy atakują jego kolegów. Nie inaczej było i dzisiaj.

Na antenie Polskiego Radia 24 odniósł się do wydarzeń z Lęborka. Niezadowoleni z działań obecnego Prezydenta, mieszkańcy tego miasta wygwizdali go podczas wiecu wyborczego.

„Podobne rzeczy działy się w III Rzeszy, gdy bojówki atakowały opozycję. Później narodził się z tego faszyzm. To przypomina tamte metody.”

Marek Suski skomentował zachowanie Lęborczan

Można nie zgadzać się z zachowaniem innych osób, ale manifestacja swoich opinii gwizdem, jak do tej pory nie jest zakazana. Marek Suski tym razem mocno przesadził. Czy Lębork będzie o tym pamiętał przy urnach wyborczych?

Całą rozmowę można odsłuchać klikając w poniższy link:
https://www.polskieradio24.pl/130/5819/Artykul/2527939,To-przypomina-metody-z-III-Rzeszy-Marek-Suski-o-atakach-na-prezydenta-w-Leborku

Leave a Reply

error

Podobają Ci się nasze treści? Dołącz do nas na Facebooku!