Breja.pl

Sprawy nieprzyjemne

Polityka

[Znowu to zrobi!] Pracujesz? Andrzej Duda rozda TWOJE pieniądze innym!

Andrzej Duda, obecny prezydent i jednocześnie kandydat na ponowne obięcie tego stanowiska, nie przestaje zadziwiać swoimi obietnicami. Tym razem, co nikogo nie powinno dziwić, znowu sięga do portfeli ludzi pracujących. Czy ktoś powstrzyma to szaleństwo?!

Prezydent w ubiegłą sobotę spotkał się ze swoimi wyborcami w Stalowej Woli. Oczywiście oprócz zachwalania swoich i rządowych, dotychczasowych działań, nie przyjechał tam z pustymi rękami. Obiecał coś, co wielu osobom może się jednak nie spodobać.

Jeszcze nie tak dawno dochodziły do nas głosy bezpośrednio od rządowych przedstawicieli, że PiS docenił pracę zwykłych, zarabiających poniżej przeciętnej krajowej ludzi. To m.in. dzięki ich cieżkiej pracy polska gospodarka z roku na rok rośnie. W ramach podziękowania mieli oni otrzymać 1000 złotych bonusu, które mogliby wykorzystać na wakacyjny wyjazd. Z tego wszystkiego prawdopodobnie nici….

500 złotych na każde dziecko na potrzeby wypoczynku turystycznego.”

Zapowiedział Andrzej Duda

Według nowego pomysłu prezydenta, pieniądze na wakacje miałyby otrzymać TYLKO rodziny posiadające dzieci – 500 zł na każde z nich.

Oburzyło to wiele osób, zwłaszcza te, które uczciwie pracują i jak dotąd nie otrzymały nic z rządowej kasy, a jedynie do niej dokładają. Przypomnijmy, że rząd nie posiada swoich pieniędzy, a jedynie te, które w postaci podatków wpłacają obywatele – głownie pracownicy i przedsiębiorcy. Dlaczego więc bon turystyczny ma przysługiwać tylko rodzinom z dziećmi, nawet takim, gdzie żadne z rodziców nie pracuje i nie chce podjąć się żadnej pracy?

źródło zdjęcia Andrzeja Dudy: Paweł Małecki / Agencja Gazeta

Leave a Reply

error

Podobają Ci się nasze treści? Dołącz do nas na Facebooku!